
Esküvőt szervezni nem olcsó mulatság, ezzel nem árultam el nagy titkot, ha már belevágtatok az esküvőszervezésbe és bekértetek 1-2 árajánlatot. De nem kell mindenáron döbbenetesen sok pénzt elköltenetek ahhoz, hogy egy különleges és minden mozzanatában tökéletes esküvőtök legyen, ugyanis rengeteg ponton lehet tudatosan és hatékonyan költséget optimalizálni, ha kellő mértékben átlátjátok az esküvőszervezés folyamatát, az esküvői webinár során ebben foglak segíteni Titeket.
Esküvőszervezői munkám során minden szolgáltató árajánlata és szerződése megfordul a kezem alatt, így teljesen átlátom az esküvő piacot, az árakat, egy masszív 13 éves szakmai tapasztalattal a hátam mögött és ezt a tudást koncentrált formában átadom Neked a webinár során.
Misszióm, hogy minél több Jegyespár tudjon őszinte boldogsággal, nyugalommal készülődni álmai esküvőjére, ugyanis a tervezéssel, szervezéssel töltött idő és a Nagy Nap a házasság előszobája. Nagyon nem mindegy, hogy milyen lelkiállapotban töltitek el ezt az időt és milyen lelkiállapotban sétáltok az oltár felé, hiszen mindez hatással van a házasságotok minőségére és visszahat annak alappilléreire.
Az esküvő napja meghatározó esemény és fontos, hogy amikor később a házaséletetek során nagyobb kihívások, mélypontok elé kerültök, akkor legyen amihez visszanyúlnotok, legyen számtalan olyan őszinte boldog pillanat, amely arra emlékeztet Titeket, hogy miért vágtatok neki ennek az izgalmas utazásnak együtt és miért éri meg egymás kezét szorosan fogva megbirkózni minden nehézséggel, miközben megerősödik a kettőtök között lévő szövetség. Ezért számomra mérhetetlenül fontos, hogy minden hozzám forduló Jegyespár életre szóló élményekkel gazdagodjon az esküvőre készülődve és a Nagy Napon.
Hajnik Ágota
Kedves Ágota,
részt vettem a vasárnapi online kurzuson és szeretném neked megköszönni azt a profizmust és lelkesedést, amivel végig csináltad! Nagyon hasznos volt számomra, rengeteg új információval lettem gazdagabb és biztos vagyok benne, hogy a segítségeddel sokkal gördülékenyebb lesz a nagy napunk.
Igazán informatív volt és az a 3 óra nagyon gyorsan eltelt, majd 6 oldalt jegyzeteltem. Úgy érzem, tökéletesen sikerült átadnod a lényeget.
Szuper vagy, és tényleg éreztem, hogy egyszerűen imádod azt, amit csinálsz!
További sikereket kívánok neked és sok elégedett ügyfelet.
Mi történik, ha kitöltöd az űrlapot?
Ha elakadsz vagy problémába ütközöl bármikor kérhetsz segítséget tőlünk. 🙂
Copyright 2023 © Minden jog fenntartva | MenyegzőreFel